Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Gizlilik ve Güvenlik

Bilgi Gizliliği:

Mağazamıza bildirdiğiniz isim, adres, telefon vb. bilgileriniz üçüncü bir tarafla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Ancak internette gezinirken kullandığınız cihazın güvenliği size ait olduğu gibi reklam amaçlı veri toplayan yazılımların çerez tabir edilen site izlerini takip etmelerini engellemek teknik olarak mümkün değildir. Bu nedenle Örneğin; atlet ürününü inceledikten sonra başka sitelerin reklam alanlarında size benzer ürünler gösterilir ki bu da kişisel bilgilerinizin kullanılmasıyla değil gezdiğiniz sitelerin içeriğiyle ilgilidir.

SSL Güvenlik Protokolü:

Uluslararası standartta veri koruma, bilgi kriptolama yazılımına SSL denmektedir. Sitemiz gerekli yazılıma sahip olduğundan kimlik bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Bu yazılım sayesinde üye olurken kullandığınız tüm bilgiler cihazınızla sitemiz arasında kriptolanır. Web sitelerine girdiğinizde adres satırında "Güvenli değil!" uyarısı görüyorsanız o sitede gezinmenizde bir sakınca olmasa da kişisel bilgilerinizi asla paylaşmayınız.

Gönderi Gizliliği:

Sitemizden yapacağınız alışverişleri paketlerinde ürün bilgisi, mağazamızın reklamı, baskılı koli bandı gibi görseller bulunmaz. Sadece gönderici ve alıcı bilgileri ve yasal belgler bulunur. Aldığınız ürün ne olursa olsun bunu bir başkasının bilmesine hiç gerek yoktur. Diğer taraftan reklam amaçlı görsel çalışmaları ürünlerimiziz maliyetini artıracak, dolayısıyla size daha yüksek fiyatlarla ulaşacaktır. Böyle bir şeyi istemeyiz.

Gönderi Güvenliği:

Ürünlerimizin tamamına yakını kırılma, bozulma riski olmayan tekstil ürünü olduğundan süper güçlü ambalaj gereksinimi yoktur ki ambalajın boyutu ve ağırlığı da kargo maliyeti olarak yansıyacaktır. Bu nedenle ürünlerimizi toz, nem, güneş gibi dış etkenlerden korumaya yeterli paketleme yapılmaktadır. Satın aldığınız ürünün orijinalinde kutu, poşet gibi bir ambalajı varsa biz onu ikinci, üçüncü katlarla güçlendiriyoruz. Şayet ambalajsız satılan bir ürünse yeterli şıklık ve dayanıklılık düzeyinde paketleyip gönderiyoruz.

Ödeme Güvenliği:

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizin ücretini havale-EFT, ve kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

1. Havale-EFT:

Bu seçenek en güvenlisi olup hiçbir aracı olmadan doğrudan doğruya hessaplar arası para transferidir. Ne yazık ki gün geçtikçe artan tarflar arası güvensizlik nedeniyle kullanımı azalmaktadır. Bu yöntemi seçerseniz bizden emin olabilrsiniz ama yine de kendinizi güvende hissetmeniz için ödeme dekontuna açık adınızı, hangi ürün için ödeme yaptığınızı yazınız, yazdırınız ve bu belgeyi saklayınız.

2. Kredi Kartıyla Ödeme:

Sitemiz kredi kartı ödemelerini BDDK onaylı ve denetimli faaliyet gösteren sanalpos sağlayıcı firma PAYTR aracılığıyla almaktadır. Sitemizin hiçbir bankayla doğrudan sanalpos anlaşması yoktur. Bunu anlamı şudur; ödeme ekranına geldiğinizde aslında PAYTR sanal pos uygulamasına bağlanırsınız ve 256 bit SSL ile korunan, SMS onaylı sistem ile güvenle ödeme yaparsınız. Sitemiz hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi göremez, saklayamaz, paylaşamaz. Ödemeleriniz PAYTR güvencesindedir. İade almanız gerekirse; ödeme ile aynı gün içerisinde olduğunda hemen, ödemeyi takip eden günlerde ise bankanıza göre 2-3 iş günü içerisinde paranız kartınıza iade edilir. Bunu için de sizden hiçbir ücret, komisyon vs. kesilmez. Ödeme belgeniz de kart harcamalarınızı gösteren hesap ekstresinde yıllarca saklı kalır.