Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Teslimat ve İade

  • Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince kanunun öngördüğü teslimat süresi 30 gün olmasına rağmen Alinda olarak biz size vaadettiğimiz gün ürünü kargoya vermeyi taahhüt ediyoruz. Sergilediğimiz ürünlerin pek çoğu stoğumuzda mevcut olduğundan keyfi nedenlerle sizi bekletmeyi, sizi kaybetmek sayarız. Şayet stokta olmayan, ön sipariş gerektiren bir ürün ise de aynı şekilde söz verdiğimiz süre zarfında gönderimi yaparız. Kargoda geçecek süre ise adresinizn konumu, yol ve hava şartları gibi etkenlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Alinda.com.tr, istediğiniz ürünü, göreslindeki haliyle, temiz, sağlam ve orijinal olarak size göndermek zorundadır.
  • Anlaşmalı kargo firması SÜRAT KARGO'dur.
  • 75 Liraya kadar olan siparişlerinize sabit bir kargo ücreti ödersiniz. Kargo ücreti, alışveriş sepetinizde size gösterilir ve toplam tutara eklenir. Sepet toplamı 75 TL ve üzerine çıktığında ise bu ücret bize aittir.
  • Ürün kargoya verildikten sonra ve elinize ulaşmadan önce siparişin iptali halinde kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak ürünü teslim aldıktan sonra iade prosedürü geçerlidir.
  • Mevzuat ve hijyen gereği iç çamaşırı ürünlerinde iade mümkün değildir ancak belli şartların sağlanması halinde iade kabul ediyoruz. Buna göre; ürünün hiç kullanılmadığının göstergesi olarak, ambalajının yırtılmamış, etiketinin koparılmamış, kirlenmemiş, kokusunun bozulmamış olması şarttır. Kötüye kullanımı engellemek adına iadelerde kargo ücreti size ait olup ayıplı mal gönderilmesi halinde ürün mağazamıza ulaştıktan sonra yapılacak olan kontrol neticesine göre hesabınıza kargo ücreti iade edilmektedir. Bilmelisiniz ki bugüne kadar hiç böyle bir durum yaşatmadık, yaşamadık.